Zpět
25.08.2017 / Inspiration / Šest důvodů proč si koupit Elbee

Šest důvodů proč si koupit Elbee

Šest důvodů proč si koupit Elbee
Chceš zjistit, co ti nabídne naše unikátní vozidlo?
  1. OSVOBODÍ TĚ OD NÁROČNÉHO PŘESEDÁNÍ - Elbee ti umožní cestovat svobodně, kamkoliv budeš chtít. Budeš mít možnost navštěvovat svá oblíbená místa nebo objevovat naprosto nová. Pomocí jediného kliknutí dálkového ovladače otevřeš přední dveře a nájezdová rampa s vozíkem vjede přímo do vozidla.
  2. PŘIZPŮSOBÍ SE TI Bude kompletně tvoje. Celé auto bude přizpůsobené tvým potřebám, takže ti sedne na míru. Elbee si nakonfiguruješ sám - nejen že je to zábava, ale především je to velmi praktické!
  3. VŽDY V BEZPEČÍ - Elbee je ultrapevný dopravní prostředek díky hliníkovému rámu doplněnému kompozitním materiálem. Takže se nemusíš bát dravé jízdy! Navíc budeš připoutaný certifikovaným čtyřbodovým pásem, který zajišťuje ještě větší bezpečí.
  4. VŠESTRANNÝ POMOCNÍK - Ať už jde o nákupní tašky, domácího mazlíčka nebo třeba dalšího člena rodiny, Elbee je na všechno připravené. Přepraví bez problémů dvě dospělé osoby, zároveň má závěsný systém přizpůsobený zavěšování nákladu a dost místa v kufru na přepravu vašeho pejska.
  5. OBRATNOST JE JEHO DRUHÉ JMÉNO - Všimli jste si, jak je Elbeečko velké? To proto, aby se všude vlezlo! Díky jeho velikosti můžete vjet mezi dvě zaparkovaná auta a zastavit kolmo k chodníku. Pak už jen stačí vyklopit rampu a vyjet přímo na chodník. Není to paráda? Ale tím jeho výhody zdaleka nekončí. Co se týká mrštnosti, hravě porazí automobilové velikány.  Podívej se jak si vedlo Elbeečko na Rally Auto Kelly!
  6. A POSLEDNÍ DŮVOD? ELBEE JE JEDNODUŠE COOL - Je to světový unikát, který jsme vyvinuli u nás v Lošticích v České republice. Má velký potenciál. Proč tedy nebýt součástí rodiny Elbee Mobility!