Zpět
20.10.2017 / Inspiration / Kam na výlet: Bezbariérové Beskydy

Kam na výlet: Bezbariérové Beskydy

Kam na výlet: Bezbariérové Beskydy
Vydejte se na vozíku po medvědích tlapkách!
Výlet do hor nebo do přírody už není jen výlučné právo chodících. Díky vzrůstající popularitě volnočasových aktivit pro rodiny s dětmi se tak rozšiřují trasy pro kočárky i vozíčkáře. Nové trasy vznikly i v Beskydech v okolí Ostravice.
Síť stezek "Po medvědích tlapkách" vede v oblastech, které místní lidé sami považují za nejkrásnější. Cestou uvidíte peřeje, skály, vodopády nebo se můžete kochat krásnými výhledy v okolí Ostravice, Čeladné a Malenovic. Díky informačním tabulím se dozvíte nejen něco o zdejší přírodě, ale také poznáte legendy a tajemství beskydských hor.
Některé trasy jsou plně bezbariérové, jiné lze absolvovat na vozíčku s tím, že neprůjezdná místa lze pohodlně a bezproblémově objet. Mapu tras a jejich popis z hlediska vhodnosti pro vozíčkáře a kočárky najdete na webu www.pomedvedichtlapkach.cz. Na mapce také uvidíte místa, u kterých můžete nechat zaparkované Elbeečko a vyrazit do přírody. 
Teď už stačí vyčkat na slunečný podzimní víkend a hurá za beskydskými medvědy!


Všechny použité fotografie jsou z webu www.pomedvedichtlapkach.cz 

 
Kam na výlet: Bezbariérové Beskydy Kam na výlet: Bezbariérové Beskydy Kam na výlet: Bezbariérové Beskydy Kam na výlet: Bezbariérové Beskydy Kam na výlet: Bezbariérové Beskydy Kam na výlet: Bezbariérové Beskydy Kam na výlet: Bezbariérové Beskydy Kam na výlet: Bezbariérové Beskydy Kam na výlet: Bezbariérové Beskydy Kam na výlet: Bezbariérové Beskydy