parametry
80
MAX. RYCHLOST
km/h
Podrobné technické parametry
 
400
HMOTNOST
kg
Podrobné technické parametry
 
300
OBJEM MOTORU
ccm
Podrobné technické parametry
 
4,5
SPOTŘEBA
l/100 km
Podrobné technické parametry
 
seznamme se

Moderní technologie nám umožnili se lépe poznat


MÁ VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA TI POSKYTNE MAXIMUM INFORMACÍ. HLEDEJ INFO BODY, KTERÉ TI PROZRADÍ VÍCE O KONKRÉTNÍM PRVKU. STAČÍ KLIKNOUT.

Spustit prohlídku
technické parametry
KATEGORIE LE
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST 80 km/h
DÉLKA 2 479 mm
ŠÍŘKA 1 330 mm
VÝŠKA 1 725 mm
ŠÍŘKA VNITŘ. PRŮJEZDU 770 mm
VÝŠKA VNITŘ. PRŮJEZDU 1 420 mm
VÁHA 400 kg
MOTOR benzínový
OBJEM MOTORU 300 ccm
MAXIMÁLNÍ VÝKON 12,5 kW
PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA 4,5 l/100 km


design
Elebee

Vrchní část kapoty

-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spodní část kapoty

-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zrcátka

-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grafika

Barva grafiky

-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
bezpečnost

RÁM + karoserie


MÁ KAROSERIE JE TVOŘENA UNIKÁTNÍM SPOJENÍM HLINÍKOVÉHO RÁMU A KOMPOZITNÍHO MATERIÁLU, KTERÉ VYTVÁŘÍ ULTRA PEVNÝ CELEK = MONOKOK – TECHNOLOGIE POUŽÍVÁNA NAPŘ. VE FORMULI 1.  TATO TECHNOLOGIE ZAJIŠŤUJE MAXIMÁLNÍ ODOLNOST A ZÁROVEŇ MINIMÁLNÍ DEFORMAČNÍ VZDÁLENOSTI, TÍM TĚ UDRŽÍM V BEZPEČÍ.

 

Bezpečnostní pásy + ukotvení vozíku


POCIT BEZPEČÍ NA DVĚ CVAKNUTÍ
NAJÍŽDÍŠ DO ELBEE. CVAK. PRVNÍ CVAKNUTÍ SIGNALIZUJE UKOTVENÍ VOZÍKU DO CERTIFIKOVANÉHO FIXAČNÍHO SYSTÉMU, KTERÝ SPLŇUJE NEJPŘÍSNĚJŠÍ EVROPSKÁ KRITÉRIA A PROCHÁZÍ ŘADOU ZÁTĚŽOVÝCH ZKOUŠEK.
DRUHÉ CVAKNUTÍ USLYŠÍŠ, KDYŽ SI ZAPNEŠ ČTYŘBODOVÉ BEZPEČNOSTNÍ PÁSY – JEJICH FUNKCÍ JE TĚ ZAJISTIT VE SPRÁVNÉ POZICI, AŤ SE DĚJE COKOLIV. VĚTŠÍ ŠÍŘE PÁSU EFEKTIVNĚ ROZVÁDÍ HMOTNOST A CESTOVÁNÍ S NIMI JE PŘÍJEMNĚJŠÍ.

 

Brzdy


BEZPEČNÝ POCIT Z JÍZDY ZÁVISÍ NA PERFEKTNÍCH BRZDÁCH. MÉ BRZDY JSOU NADDIMENZOVANÉ MÉ HMOTNOSTI A DÍKY TOMU SE PYŠNÍM SKVĚLÝMI VÝSLEDKY PŘI BRZDOVÝCH ZKOUŠKÁCH (SMĚRNICE 93/14/EHS). SÍLU MÝM BRZDÁM DODÁVÁ DVOUOKRUHOVÝ ROZVOD BRZDOVÉ KAPALINY S VEDENÍM DO KŘÍŽE. PŘEDNÍ KOTOUČOVÉ BRZDY O PRŮMĚRU 200 MM JSOU NAVÍC VYBAVENY ČIDLY OPOTŘEBENÍ BRZDOVÝCH DESTIČEK.  

 

Nouzové odjištění


JSEM PŘIPRAVENO I NA VELMI NEOBVYKLÉ SITUACE – NOUZOVÉ ODJIŠTĚNÍ DVEŘÍ JE POSLEDNÍM STUPNĚM BEZPEČNOSTI. V PŘÍPADĚ ODPOJENÍ PALUBNÍHO NAPĚTÍ DOKÁŽEŠ OTEVŘÍT BEZ POUŽITÍ SÍLY, POUZE ZATAŽENÍM ZA PÁČKY NOUZOVÉHO ODJIŠTĚNÍ SE POMOCÍ STLAČENÉHO VZDUCHU MÉ DVEŘE SAMI OTEVŘOU.
 
mé přednosti
Ovládání

Ovládání

ŘÍDÍŠ MĚ PŘÍMO Z POHODLÍ SVÉHO VOZÍKU
JSEM VYVINUTÉ TAK, ABYCH TĚ DOKÁZALO POHODLNĚ A BEZPEČNĚ PŘEVÁŽET S JAKÝMKOLIV TYPEM VOZÍKU. MÉ SPECIÁLNÍ DVEŘE A NÁJEZDOVÁ RAMPA SE TI OTEVŘOU JEDNÍM KLIKNUTÍM DÁLKOVÉHO OVLADAČE. MŮŽEME VYRAZIT.

Ergonomie

Ergonomie

SEDNU TI NA MÍRU
MÁŠ RÁD, KDYŽ TI VŠE SEDNE A NEMUSÍŠ SI O TO ŘÍKAT. A PŘESNĚ TO DOKÁŽU – UMÍM UZPŮSOBIT VŠE, CO TI UMOŽNÍ POHODLNÉ POUŽÍVÁNÍ KAŽDÝ DEN. OD UCHYCENÍ VOZÍKU NA NEJLEPŠÍM MÍSTĚ PO ÚPRAVU VŠECH OVLÁDACÍCH PRVKŮ NA TVŮJ DOSAH.

Bezpečnost

Bezpečnost

SE MNOU BUDEŠ V BEZPEČÍ
MÁ KAROSERIE JE TVOŘENA UNIKÁTNÍM SPOJENÍM HLINÍKOVÉHO RÁMU A KOMPOZITNÍHO MATERIÁLU, KTERÉ VYTVÁŘÍ ULTRA PEVNÝ CELEK (MONOKOK). POCIT JISTOTY DOPLŇUJÍ ČTYŘBODOVÉ BEZPEČNOSTNÍ PÁSY A CERTIFIKOVANÝ FIXAČNÍ SYSTÉM PRO TVŮJ VOZÍK.

Cestování

Cestování

SPOLEČNĚ SI JÍZDU UŽIJEME
HRAVĚ ZVLÁDNU RYCHLOST 80 KM ZA HODINU, TAKŽE TĚ ODVEZU KAMKOLI BUDEŠ CHTÍT, KLIDNĚ I PO DÁLNICÍCH. MŮJ MOTOR MÁ NÍZKOU SPOTŘEBU A NENÍ OMEZEN DOJEZDEM. TAK CO, KAM VYRAZÍME PŘÍŠTĚ – NA DOBRODRUŽNÝ VÝLET, NEBO NA NÁKUPY?

Rozměry

Rozměry

PARKOVÁNÍ JE SE MNOU HRAČKA
MÉ ROZMĚRY MI UMOŽNUJÍ ZAPARKOVAT KOLMO K CHODNÍKU, TAKŽE TĚ NEČEKÁ ŽÁDNÉ SLOŽITÉ COUVÁNÍ NEBO PROBLEMATICKÉ HLEDÁNÍ VELKÉHO PARKOVACÍHO MÍSTA. JEDNODUŠE ZAPARKUJEŠ TAM, KDE ZROVNA POTŘEBUJEŠ.

Praktičnost

Praktičnost

JSEM TVŮJ POMOCNÍK PRO KAŽDÝ DEN
OCENÍŠ NEJEN VARIABILITU MÉHO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU, ALE TAKÉ KOMFORTNÍ OBSLUHU CELÉHO VOZU DÍKY ŘADĚ ELEKTRONICKY OVLÁDANÝCH PRVKŮ.