Zpět
01.11.2017 / Lifestyle / Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu

Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu

Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu

Zjistěte jak vše probíhalo!

Letošní ročník REHACARE 2017 v Düsseldorfu, největšího veletrhu pro rehabilitaci, prevenci, integraci a péči o osoby se zdravotním omezením na světě, byl pro společnost Elbee Mobility opět velmi úspěšný. Naše účast vyvolala velkou vlnu zájmu jak z řad soukromých návštěvníků a reportérů, tak z řad vystavovatelských firem z celého světa.
Veletrh trval 4 dny a účastilo se jej více než 900 vystavovatelů z nejméně 35 zemí světa, kteří představili různé produkty a systémová řešení. Veletržní hosty uvítala i rozmanitá nabídka tematických diskusních fór, přednášek a informačních schůzek pro návštěvníky. 
 
Jak jsme si vedli?
Elbee stánek byl vždy obklopen užaslými pohledy a zvídavými otázkami. Zajímali se jak o technologii vozidla (zejména o dostupnosti Elbee s elektromotorem), tak o jeho financování a dostupnost. Nikdo z nás však nečekal zájem od zástupců nizozemské vlády, kteří nás mimo jiné informovali o výši příspěvku na jejich trhu. Během celého trvání akce proběhlo několik schůzek s obchodními partnery, které mohou pro vozidlo přinést nová technická řešení (například firmy Dahl Engeneering, Autoadapt, Q´Straint).
 
Oslavy veletrhu
Letošní ročník byl výjimečný tím, že veletrh REHACARE slavil 40. narozeniny. Proto byly během jeho trvání pořádány speciální doprovodné akce pro návštěvníky i vystavovatele, aby společně s pořadateli oslavili toto významné jubileum úspěšného veletrhu.
Pokud navštívíte REHACARE, navštívíte také Düsseldorf, jedno z nejmodernějších měst Německa. Věřte nám, stojí za to si ho projít!  V průmyslovém Porúří se vyjímá svým designem, módou a vkusem. Jeho stylu si všiml prý už i Napoleon Bonaparte, který proto nazval Düsseldorf „malou Paříží“.

Doufáme, že vás touto cestou inspirujeme k návštěvě příštího ročníku! Více o veletrhu najdete na oficiálních stránkách zde.
Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu Zúčastnili jsme se veletrhu REHACARE v Dusseldorfu