Zpět
01.12.2017 / News / Elbee odstartovalo v Paříži

Elbee odstartovalo v Paříži

Elbee odstartovalo v Paříži
Představili jsme se na francouzské scéně!
Mobilita pro všechny - to je cíl naší společnosti. Prostřednictvím vozidla Elbee chceme nabídnout svobodu a nezávislost pohybu handicapovaným. 
V týdnu od 20.-24.11. jsme se představili v Paříži. Po celém městě jsme jezdili naprosto bez omezení!
Vozidlo neustále obdivovali kolemjdoucí a kladli nám různé otázky. Nejčastěji se ptali na cenu vozidla, jaký je motor vozidla a jestli je možné aplikovat elektrický motor, jaká je maximální rychlost vozidla, nebo možnost dalšího sedadla v případě doprovodu na cestách. Dálkové ovládání dveří vzbuzovalo veliký údiv.

V jednom z článků o nás francouzský žurnalista napsal: Otevření se provádí zepředu, umožňuje parkování před chodníkem. Rampa se vysouvá tak, aby mohl vozík pohodlně vyjet ven. Rampa může být přizpůsobena manuálním nebo elektrickým invalidním vozíkům. Velká výhoda je i sedadlo pro druhého pasažéra. Přední vyklápění dveří logicky nutí uzpůsobit umístění tyče řízení, která je teleskopická a je umístěna bokem mimo sloupek volantu a to z důvodu přizpůsobení se vozíčkářům především při nástupu a výstupu do vozidla. 

Parkování v Paříži?
To je velmi obtížné pro pařížany. Pro nás to byla hračka. S Elbee jsme zaparkovali, kdekoliv jsme chtěli!
V průběhu našeho pobytu jsme přidávali příspěvky na náš instagram a twitter, takže se určitě podívejte na povedené fotky.

Zdaleka to není naposledy co jsme navštívili Paříž. Brzy budeme zpět! Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nenechte si nic uniknout, nebo sledujte náš blog, kde vás budeme informovat o dalších událostech.
 
Elbee odstartovalo v Paříži Elbee odstartovalo v Paříži Elbee odstartovalo v Paříži Elbee odstartovalo v Paříži Elbee odstartovalo v Paříži Elbee odstartovalo v Paříži Elbee odstartovalo v Paříži Elbee odstartovalo v Paříži